AUCCA NA BIEŻĄCO

AUCCA Boulder OutLaw II - no i po zawodach :)

Dziękujemy wszystkim za uczastnictwo w drugich zawodach tegorocznego pucharu AUCCA Boulder OutLaw. Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i klimat jaki stworzyliście. Mamy nadzieję, że druga edycja podobała się Wam tak samo jak nam. Tym razem ściana politechniczna została uzupełniona o dwa dodatkowe panele oraz tablicę do koszykówki :). W eliminacjach było do pokonania 12 baldzików. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, którzy męczyli się z przystawką "samochodową", ulubionym problemem autora tych słów - oraz balda :).
Z finałowych 5 baldów jednego nie udało się poskromić nikomu pomimo naprawdę zaciekłej walki.
W zawodach wzięło udział 55 osób, w tym mocna reprezentacja Klubu Wysokogórskiego z Torunia, co czyni nasze małe zawody ogólnopolskimi :). TUTAJ możecie przeczytać relację z zawodów umieszczoną na stronie toruńskiego KW.

Tutaj znajdziecie WYNIKI drugiej edycji oraz RANKING PUCHARU.

Z zawodów tradycyjnie już była nadawana transmisja na żywo. Nagrany materiał do obejrzenia w dziale ARCHIWUM. Znajdziecie tam trzy dłuuugie filmy, na których możecie wyszukać swoje podejścia do poszczególnych problemów.

Zaglądajcie do naszej galerii, gdyż w najbliższej przyszłości znajdą się tam wszystkie zdjęcia z tej edycji.

Na koniec krótkie tym razem, ale bardzo serdeczne podziękowania dla Barta, Borna i Zrzela, bez których nie byłoby tak ciekawie.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na trzeciej edycji pucharu, która odbędzie się 26 marca 2011 na ścianie w centum handlowym Alfa w Gdańsku.

AUCCA Team :)