AUCCA - ścianka wspinaczkowa / zawody / Puchar Boulder OutLaw 2010/2011 / ranking pucharu

AUCCA Boulder OutLaw I - ZOBACZ WYNIKI
AUCCA Boulder OutLaw II - ZOBACZ WYNIKI

  RANKING PUCHARU - KOBIETY        
             
Miejsce Imię Nazwisko OutLaw I OutLaw II OutLaw III SUMA
1 Emilia Gruszewska 85 100 85 270
2 Marzena Pluta 100   100 200
3 Ula Dawidowicz   85 65 150
4 Ola Brociek 55 65   120
5 Zofia Wolf 51   51 102
6 Klaudia Golińska 34 31 34 99
7 Kasia Łysek 65     65
8 Marta Knycińska   26 37 63
9 Natalia Prygiel 40   22 62
10 Rita Dźwigaj   28 31 59
11 Elena Jarowa   55   55
12 Aleksandra Kodzik     55 55
13 Paulina Guz   51   51
14 Ania Gołębiewska     47 47
15 Olga Tanasheva 47     47
16 Agnieszka Grodzicka   47   47
17 Karolina Chomicz     43 43
18 Agnieszka Olszewska 43     43
19 Paulina Królak   43   43
20 Agnieszka Leszczyńska     40 40
21 Agata Ślimak   40   40
22 Kasia Puchaczewska 37     37
23 Anna Orłowska   37   37
24 Aleksandra  Cupryś   34   34
25 Julia Olczak     28 28
26 Dominika Grunt     26 26
27 Maria Szachnowska     24 24
             
  RANKING PUCHARU - MĘŻCZYŹNI        
             
Miejsce Imię Nazwisko OutLaw I OutLaw II OutLaw III SUMA
1 Maciej Baran 100 100 85 285
2 Patryk Szczepański  85 31 47 163
3 Miłosz Wieczorkowski   51 100 151
4 Wojciech Makowski   85 65 150
5 Paweł Olszewski 47 43 51 141
6 Kuba Szumiło 65 51   116
7 Tomasz Pionka 14 55 40 109
8 Marek Matys 51   55 106
9 Krzysztof Gołębiowski 40 31 20 91
10 Maciek Kamiński 28 26 26 80
11 Daniel Mikuła 37   43 80
12 Tomasz Wrzaszcz 28 43   71
13 Kamil Bocheński 31   37 68
14 Patryk Moskal   65   65
15 Tomasz Zabłotny 24 5 31 60
16 Przemysław Tworkowski 34 26   60
17 Filip Zieliński   22 34 56
18 maciej Pacyński 26 12 18 56
19 Karol Małgorzewicz 55     55
20 Marcin Cubrzyński   20 28 48
21 Szymon Grzeszkowiak   47   47
22 Mariusz Dzienisiewicz 22 9 12 43
23 Krzysiek Kusz 43     43
24 Mateusz Szumski   40   40
25 Tomasz Dziedzic   37   37
26 Tomasz Stengert 10 10 16 36
27 Michał Kazimierski     34 34
28 Rafał Gruszczyński   34   34
29 Jakub Nadolski   14 16 30
30 Rafał Biernat   28   28
31 Witek Pawłowski 20 6   26
32 Jacek Kin     24 24
33 łukasz Łysek 24     24
34 Rafał Sawicki 24     24
35 Robert Grabowicz   24   24
36 Aleksander Urbański   24   24
37 Piotr Jędrkowiak   24   24
38 Łukasz Elwirski     22 22
39 Krystian Pawlik 18     18
40 Grzegorz Kodzik   18   18
41 Jeremiasz Merkel 12   4 16
42 Karol Dudzin 16     16
43 Kuba Węgrzyk   16   16
44 Marcin Gołdyn 8 2 5 15
45 Tomasz Moczydłowski   4 10 14
46 Andrzej Tiunajtis     14 14
47 Jonas Rondolph   7 6 13
48 Rafał Fiałkowski   12   12
49 Piotr Linda 9 0 2 11
50 Rafał Grześkowiak   10   10
51 Adrian Złotogórski     9 9
52 Rafał Kwiatek     8 8
53 Wiktor Bujniewicz   8   8
54 Maciej Płuciennik     7 7
55 Dominik Daszek 7     7
56 Paweł Saramak 7     7
57 Paweł Schimmelpfennig     5 5
58 Kuba Łapiński   4   4
59 Tomasz Pater     3 3
60 Mateusz Lewandowski   3   3
61 Mateusz Grzelak     2 2
62 Paweł Lewandowski     1 1
63 Mateusz Ratusznik   1   1
64 Szymon Marek       0
65 Paweł Radej   0   0
66 Maciek Czurak   0   0

 AUCCA Boulder OutLaw I - ZOBACZ WYNIKI
AUCCA Boulder OutLaw II - ZOBACZ WYNIKI