AUCCA - ścianka wspinaczkowa / zawody / wyniki historia

ZGINAtorres - Runda I (29 maja 2010)

kobiety

miejsce imię i nazwisko I II III IV V VI VII suma I II III suma
1 Ola Kodzik 7 4 7 6 9 13 7 53 9 8 7 24
2 Ula Dawidowicz 7 4 7 6 10 13 9 56 8 8 7 23
3 Kasia Łysek 6 4 5 6 8 13 10 52 9 7 7 23
4 Jola Kraszewska 5 3 4 4 10 11 9 46 5 3 7 15
5 Agata Ślimak 7 0 4 6 8 12 6 43 5 3 7 15
6 Ola Brociek 7 3 4 4 5 8 5 36        
7 Zofia Wolff 5 0 4 4 5 11 4 33        
8 Magda Szymańska 1 0 4 4 6 12 2 31        
9 Klaudia Golińska 1 0 2 1 4 4 3 15        
10 Jagoda Kolendo 1 0 3 1 2 2 2 11        
11 Agnieszka Olszewska 0 0 0 0 0 0 0 0        

mężczyźni

miejsce imię i nazwisko I II III IV V VI VII suma I II III suma
1 Marek Matys
7 6 7 9 9 12 10 60 2 2 8 12
2 Kuba Szumiło
7 3 6 7 8 13 10 54 2 2 3 7
3 Tomasz Pionka
7 3 3 6 5 13 10 45 2 2 2 6
4 Maciek Baran
6 3 8 9 10 13 11 60 2 2 1 5
5 Krzysztof Gołębiowski
1 1 5 6 7 12 9 41 1 2 1 4
6 Tomasz Wrzaszcz
5 1 6 6 3 12 7 40 1 2 1 4
7 Mateusz Szumski
7 0 3 7 5 12 5 39        
8 Robert Borkowski
5 1 4 6 5 12 5 38        
9 Paweł Olszewski
7 1 3 6 5 11 5 38        
10 Daniel Mikuła
5 1 3 7 5 7 9 37        
11 Marcin Kraszewski
1 3 3 6 7 10 6 36        
12 Kamil Bocheński 6 0 3 7 5 5 5 31        
13 Przemek Tworkowski 5 1 3 6 3 7 5 30        
14 Jakub Węgrzyk 0 0 5 7 5 7 5 29        
15 Artur Kraszewski 1 1 3 6 5 7 6 29        
16 Witek Pawłowski 3 1 3 1 5 5 5 23        
17 Jacek Kin 3 1 3 1 3 5 5 21        
18 Bartosz Kłopocki 5 0 3 1 3 5 3 20        
19 Mateusz Ratusznik 2 0 3 0 2 5 3 15        
20 Remi Merkel 0 0 2 0 2 3 3 10        
21 Karol Dudzin 0 0 0 0 0 0 0 0        
22 Marcin Cubrzyński 0 0 0 0 0 0 0 0        

 

AUCCA BOULDER JUNIOR (16 maja 2010)

Poniżej wyniki dziecięcych zawodów boulderowych, a zdjęcia znajdują się TUTAJ.

dziewczynki do lat 12 chłopcy do lat 12 dziewczynki do lat 15 chłopcy do lat 15
1. Agnieszka Domiszewska 1. Bartek Lewiński 1. Julia Olczak 1. Łukasz Elwirski
2. Karolina Sowińska 2. Filip Elwirski 2. Karolina Chomicz 2. Jakub Nadolski
3. Gosia Wendt 3. Aleksander Aksan 3. Rita Dźwigaj 3. Paweł Saramak
  4. Oskar Aszyk 4. Daria Uss 4. Damian Merk
  5. Artur Kulak 5. Paulina Rudowska 5. Adrian Puszke
  6. Jędrzej Szymaniak   6. Robert Kiżewski
  7. Maciej Muszyński    

 

TURNIEJ BULDERINGOWY AUCCA - grudzień 2009

W pierwszej edycji naszego turnieju podium wyglądało następująco:

1 miejsce: Michał Zyborowicz

2 miejsce: Bart Żurawski

3 miejsce: Tomasz Wrzaszcz